CRM, Obieg dokumentów i Serwis - Baza Wiedzy programu Comarch ERP Optima CRM, Obieg dokumentów i Serwis - Baza Wiedzy programu Comarch ERP Optima

CRM, Obieg dokumentów i Serwis

CRM

Nowości

  1. Szablon wiadomości e-mail dla operacji automatycznych. Na szablonie wiadomości e-mail dla operacji automatycznych umożliwiono wpisanie konkretnego adresu e-mail lub wykorzystanie funkcji GetSQL w polach adresowych (Do, DW, UDW). Użycie funkcji pozwala na tworzenie dedykowanych szablonów ułatwiających pracę przy wysyłaniu wiadomości e‑mail do domyślnego przedstawiciela, na przykład przy użyciu automatu faktur cyklicznych.
  2. Kolejność pozycji. Umożliwiono zmianę kolejności wyświetlanych pozycji na listach za pomocą metody przeciągnij i upuść. Funkcja działa wszędzie tam, gdzie do tej pory kolejność elementów listy była modyfikowana za pomocą dedykowanych przycisków: Podnieś oraz  Obniż.

Poprawiono

  1. Oferta Handlowa. Poprawiono przenoszenie danych Odbiorcy z karty Kontrahenta z zakładki Dodatkowe, na dokumenty Faktura Sprzedaży (FA), Faktura Pro Forma (FPF) i Rezerwacja Odbiorcy (RO) wygenerowane na podstawie Oferty Handlowej.

CRM PLUS

Nowości

  1. Szablon wiadomości e-mail dla windykacji (automatycznej i na żądanie). Na szablonie wiadomości e‑mail umożliwiono wpisanie konkretnego adresu e-mail lub wykorzystanie funkcji GetSQL w polach adresowych (Do, DW, UDW). Użycie funkcji pozwala na tworzenie dedykowanych szablonów ułatwiających pracę przy wysyłaniu wiadomości e-mail do domyślnego przedstawiciela na przykład przy wysyłaniu ponagleń

Obieg dokumentów

Nowości

  1. Data udostępnienia w Comarch HRM. Dodano do wyboru nową kolumnę w Archiwum Wydruków.
  2. Schematy procesów. Dodano możliwość zmiany kolejności etapów w schemacie procesów z wykorzystaniem metody przeciągnij i upuść.

Poprawiono

  1. Załączniki. Poprawiono otwieranie plików z rozszerzeniem .eml dodanych jako załączniki do dokumentu w Bibliotece Dokumentów.

Serwis

Nowości

  1. Kolejność pozycji. Na Zleceniu serwisowym oraz na Wzorcu zlecenia cyklicznego umożliwiono zmianę kolejności czynności i części za pomocą metody przeciągnij i upuść.