Podgląd zapisu – zakładka Dokumenty

image_print

Zakładka [Dokumenty] jest uzupełniona, jeśli z bieżącego zapisu powstał inny zapis: zapis księgowy, Dokument Wewnętrzny, faktura VAT marża  jeśli bieżący dokument został przesłany z modułu Faktury lub zaczytany za pomocą usługi Comarch OCR.

W tym miejscu znajduje się informacja dotycząca dokumentów powiązanych z dokumentem bieżącym tzn. dokumentów, które zostały wygenerowane na podstawie bieżącego lub dokumentów źródłowych np. Z modułu Faktury. Użycie klawisza  pozwala na podglądnięcie tych dokumentów.

Na zakładce w przypadku pobrania modułu Księga Handlowa lub Księga Handlowa Plus lub Księga Podatkowa widoczna jest sekcja Biblioteka dokumentów (w trybie do odczytu), a w przypadku posiadania modułu Obieg dokumentów – jest ona aktywna do zmiany. Podczas przenoszenia z menu Handel do rejestru VAT dokumentu z podpiętym dokumentem Biblioteki, w sekcji Biblioteka dokumentów automatycznie podpinany jest ten dokument Biblioteki. Dzięki temu użytkownik ma możliwość bezpośredniego podglądu załącznika z poziomu otwartego formularza dokumentu w Rejestrze VAT, a także dostęp do samego dokumentu Biblioteki.  W przypadku modułu CRM widoczna jest sekcja Zadania i kontakt.

Podgląd zapisu – zakładka Dokumenty

 

Czy ten artykuł był pomocny?