Zwiększenie poziomu logów

Aby zwiększyć poziom zapisywanych logów należy zmienić poniższą wartość „Error” na „Debug” w pliku appsettings.json

"Serilog": {
"MinimumLevel": {
"Default": "Debug"
},

Plik znajduje się w (domyślnej) ścieżce:

C:\Program Files\Comarch\Comarch sPrint Wydruki OPOS\editor

Czy ten artykuł był pomocny?