Okno promocji zostało zaprezentowane na poniższym zrzucie ekranu.
![](https://pomoc.comarch.pl/mobile/pl/xl/wp-content/uploads/2018/08/promocje-300x215.png)
Dostępne parametry promocji:
- Pomiń następne promocje/Nie pomijaj następnych promocji.
Jeżeli do promocji został przypisany więcej niż jeden towar w sekcji Obowiązuje dla Towary pojawia się opcja <Dla wybranych>. Po naciśnięciu w sekcję użytkownik zostanie przeniesiony do listy towarów objętych promocją.
![](https://pomoc.comarch.pl/mobile/pl/xl/wp-content/uploads/2018/08/promo-300x96.png)
- Pozwalaj na zmianę ceny/Nie pozwalaj na zmianę ceny (parametry te dostępne są w systemie Comarch ERP XL na promocji stała cena).
Po wybraniu przycisku: w wierszu dotyczącym Obowiązuje dla: Towary zostanie wyświetlona lista towarów, na które obowiązuje dana promocja.
![](https://pomoc.comarch.pl/mobile/pl/xl/wp-content/uploads/2018/08/tow-1-300x95.png)
Po wybraniu przycisku: w wierszu dotyczącym Obowiązuje dla: Kontrahenci zostanie wyświetlona lista kontrahentów, na których działa dana promocja. Okno zostało zaprezentowane na poniższym zrzucie ekranu.
![](https://pomoc.comarch.pl/mobile/pl/xl/wp-content/uploads/2019/12/Okno-Promocja-Lista-kontrahentów.png)
W przypadku, gdy została wskazana jedna forma płatności, dla której obowiązuje promocja to jest ona określona na karcie promocji, jeżeli zostało wskazanych więcej form płatności to pojawia się w oknie: [Dla wybranych], natomiast w przypadku braku określenia wyświetla się wartość: [Wszystkie].
Po wybraniu przycisku: w wierszu dotyczącym Obowiązuje dla: Formy płatności zostanie wyświetlona lista form płatności, na które obowiązuje dana promocja. Okno promocji zostało zaprezentowane na poniższym zrzucie ekranu.
![](https://pomoc.comarch.pl/mobile/pl/xl/wp-content/uploads/2018/08/f_plat-300x61.png)
Jeżeli został wskazany jeden sposób dostawy, dla którego obowiązuje promocja, to jest on wyświetlony na karcie promocji, jeżeli zostało wskazanych więcej sposobów to wyświetla się: [Dla wybranych], a w przypadku braku sprecyzowanego sposobu dostawy pojawia się wartość: [Wszystkie].
Po wybraniu przycisku: w wierszu dotyczącym Obowiązuje dla: Sposoby dostawy zostanie wyświetlona lista sposobów dostawy, na które działa dana promocja. Okno: Sposoby dostawy zostało zaprezentowane na poniższym zrzucie ekranu.
![](https://pomoc.comarch.pl/mobile/pl/xl/wp-content/uploads/2018/08/f_dost-300x74.png)
Po wybraniu przycisku: w wierszu dotyczącym Obowiązuje dla: Magazyny zostanie wyświetlona lista magazynów, na które działa dana promocja. Okno: Magazyny zostało zaprezentowane na poniższym zrzucie ekranu.
![](https://pomoc.comarch.pl/mobile/pl/xl/wp-content/uploads/2018/08/mag-300x99.png)
![](https://pomoc.comarch.pl/mobile/pl/xl/wp-content/uploads/2018/08/opis-300x47.png)