Nowości i zmiany od 3.02.2022

1. Nowości

1.1. Integracja z kurierami: GLS oraz Raben Logistics Polska

W najnowszej wersji Comarch Shipping dodana została integracja z kurierem GLS i przewoźnikiem Raben Logistics Polska. W celu optymalizacji tworzenia zleceń, udostępnione zostały dedykowane szablony spedycji, których parametry są zgodne ze standardem pakowania przesyłek dla nowododanych przewoźników.

Dodatkowo, ze względu na wymagania przewoźnika Raben Logistics Polska, z poziomu listy zleceń oraz potwierdzenia wysyłki, dla zleceń utworzonych dla tego kuriera dodane zostały opcje pobrania lub wydruku dokumentu WZ. Dokument ten zawiera zestawienie informacji o towarach znajdujących się na ZNP.

1.2. Integracja z Comarch WMS

Od najnowszej wersji udostępniona została integracja z Comarch WMS, z poziomu którego istnieje możliwość synchronizowania wygenerowanych zleceń bezpośrednio do Comarch Shipping. Współpraca jest obecnie dostępna dla kurierów: DHL, DPD, InPost oraz InPost Allegro.

2. Zmiany

2.1 Integracja z Comarch XL

W odpowiedzi na oczekiwania Klientów, współpraca z Comarch ERP XL została rozszerzona o możliwość generowania zleceń na wszystkich kurierów dostępnych w aplikacji Comarch Shipping.

Czy ten artykuł był pomocny?