Ogólne i Kasa/Bank

Ogólne

Nowości

  1. Instalacja na Windows Server 2019. Umożliwiono instalację Comarch ERP XL HR na systemie Windows Server 2019.

Poprawiono

  1. Automatyczne aktualizacje. Po wgraniu automatycznych aktualizacji programu do firmowych baz danych mogły one pozostać w trybie SINGLE_USER uniemożliwiając zalogowanie się do nich. Działanie poprawiono.
  2. Automatyczne aktualizacje. Poprawiono działanie mechanizmu automatycznych aktualizacji wymagających pobrania i podmiany plików w katalogu programu. Nie jest już wymagane wielokrotne uruchomienie programu na danym stanowisku celem zakończenia procesu instalacji aktualizacji.
  3. Ustawienia Operatora. Podczas instalacji automatycznych aktualizacji mogły być usuwane ikony z paska szybkiego dostępu oraz ikony z sekcji Moje skróty w menu nawigacji. Działanie poprawiono.

Kasa/ Bank

Zmiany

  1. Format elektronicznej wymiany z bankiem Raiffeisen WebService – zaktualizowano adres usługi sieciowej https://wscib.bnpparibas.pl/cdc00101. Jeżeli na liście formatów elektronicznej wymiany znajduje się format bezpośredniej wymiany z bankiem Raiffeisen, który został zdefiniowany przez Użytkownika adres usługi sieciowej należy zmienić samodzielnie.

Czy ten artykuł był pomocny?