Nowości i zmiany w wersji 2023.0.1

Nowości:

 1. Powiadomienia SMS. Umożliwiono wysyłkę powiadomień SMS do pracowników.
 2. Plan pracy. Dodano kreator planu pracy, pozwalający na stworzenie grafiku planu pracy w formie roboczej, niewidocznej dla pracowników do momentu opublikowania.
 3. Nieobecności. Wprowadzono możliwość zgłaszania urlopu wypoczynkowego na część dnia oraz umożliwiono usunięcie przez przełożonego zatwierdzonej nieobecności pracownika.
 4. Wydruki. Dodano możliwość zmiany hasła do wydruków udostępnianych z Comarch ERP HR.
 5. Powiadomienia mailowe. Wprowadzono obsługę skrzynki pocztowej dla kont Outlook 365 skonfigurowanej w oparciu o protokół OAuth2.

Poprawiono:

 1. Nieobecności. Pracownik z nadanym uprawnieniem do podglądu urlopów wypoczynkowych miał możliwość zaplanowania nieobecności z poziomu limitów nieobecności. Poprawiono.
 2. Nieobecności. Powiadomienie na stronie startowej o zatwierdzonym urlopie zawierało nadmiarowo opcję Zatwierdź. Poprawiono.
 3. Praca zdalna. Powiadomienie na stronie startowej o zaplanowaniu pracy zdalnej przez pracownika nie zawierało opcji Zapisz i zatwierdź. Poprawiono.

 

Instalacja systemu

Aplikacja Comarch HRM w wersji 2023.0.1 współpracuje tylko z aplikacjami Comarch ERP Optima / XL HR / Altum HR w wersji 2023.1.1 lub nowszej.

Uwaga
Comarch HRM w wersji 2023.0.1 wymaga wykupionej gwarancji na dzień 15.12.2022. W przypadku kończącego się wcześniej terminu gwarancji, praca na tej wersji programu nie będzie możliwa.

Comarch HRM w wersji 2023.0.1 współpracuje z najnowszymi wersjami przeglądarek na komputerach stacjonarnych:

 • Google Chrome
 • Microsoft Edge
 • Mozilla Firefox

Aplikację Comarch HRM 2023.0.1 można uruchomić na urządzeniach mobilnych:

 • z systemem Android w wersji 8.0 lub wyższej – przeglądarką Google Chrome lub dedykowaną aplikacją (zobacz więcej),
 • z systemem iOS – przeglądarką Safari lub dedykowaną aplikacją (zobacz więcej).

 

Czy ten artykuł był pomocny?