Element WH: Raport towarów konkurencji

Obsługa takiego elementu wizyty polega na sprawdzeniu obecności towarów konkurencji u Klienta. W przypadku, gdy w ramach elementu wizyty o typie: Raport towarów konkurencji zdefiniowane jest więcej niż jeden raport wówczas podczas realizacji elementu wizyty zostanie wyświetlone okno z listą dostępnych w ramach danego elementu raportów.

Wybór wzorca wizyty, dla którego w systemie ERP podpięto raport konkurencji
Wizyta służbowa: Raport towarów konkurencji

Definicje raportów należy utworzyć w systemie Comarch Mobile Zarządzanie. Po wejściu w dany raport zostanie wyświetlone okno z listą towarów, które obejmuje dany raport. Na raporcie konkurencji została udostępniona możliwość oznaczenia dostawcy danego artykułu.

Po otwarciu raportu konkurencji, użytkownik może określić [Proponowanego dostawcę], poprzez wybór z listy lub dodanie nowego kontrahenta. Podczas realizacji elementów raportu konkurencji ustawiony proponowany dostawca będzie się podpowiadał na danym towarze.

Raport towarów konkurencji: lista towarów
Określenie dostawcy na raporcie konkurencji

Po wybraniu danego towaru pojawi się okno zaprezentowane na poniższym zrzucie ekranu.

Wizyta służbowa: Raport towarów konkurencji

W ten sposób przedstawiciele w szybszy sposób mogą zbierać informacje odnośnie konkurencji w celu przygotowywania i zaproponowania Klientowi atrakcyjniejszej oferty.

Czy ten artykuł był pomocny?