Czy dostępna jest wersja demo aplikacji Comarch HRM w chmurze Comarch?

image_print

Tak, publiczne demo jest dostępne przez stronę demo.epracownik.pl. Dane, które tam wprowadzisz będą widoczne również dla innych użytkowników demo.

Możesz także zamówić indywidualną 30-dniową wersję testową. Aby zamówić sprawdź czy posiadasz aktualną wersję Comarch ERP Optima / XL HR / Altum HR i moduł płacowo-kadrowy. W celu zamówienia usługi należy wejść do Konfiguracji > Firma >  Płace > Comarch HRM i wybrać przycisk „Uruchom aplikację w chmurze”.

Na kolejnej zakładce  – Model usługowy – należy podać:

  • Adres świadczenia usługi – domenę, w której dostępny będzie Comarch HRM. Może to być adres w domenie *.epracownik.pl lub we własnej domenie. W przypadku własnej domeny należy przesłać do Comarch odpowiednie certyfikaty.
  • Adres mailowy, na który zostanie wysłana informacja o uruchomieniu usługi oraz o danych dostępowych. Domyślnie podpowiada się tutaj adres mailowy uzupełniony w pieczątce firmy, Użytkownik ma możliwość wpisania innego adresu. Na podany adres wysyłane są również m.in. powiadomienia o aktualizacji i o nowych wersjach aplikacji.

W kolejnym kroku należy zapoznać się z Regulaminem i potwierdzić to poprzez zaznaczenie odpowiedniego parametru oraz wybrać przycisk ‘Wypróbuj przez 30 dni’,  który spowoduje wysłanie zamówienia do Comarch Data Center.

Czy ten artykuł był pomocny?