Jak zmienić dane na dokumentach wyeksportowanych (ze znacznikiem E)?

image_print

Na dokumencie wyeksportowanym (ze znacznikiem E) istnieje możliwość zmiany opisu i osoby odbierającej na dokumencie, zmiany atrybutu oraz zmiany kategorii i jej opisu. Zmiany są możliwe po zaznaczeniu parametrów:

  • Zmiana opisu i osoby odbierającej na dok. dostępny w System/ Konfiguracja/ Program/ Użytkowe/ Operatorzy na formularzu operatora, na drugiej zakładce [Parametry].
  • Zmiana atrybutów/ kodów JPK na zatw. dok. dostępny w System/ Konfiguracja/ Program/ Użytkowe/ Operatorzy, na formularzu operatora, na pierwszej zakładce [Ogólne].
  • Zmiana kategorii na niezaksięgowanym dok. dostępny w System/ Konfiguracja/ Program/ Użytkowe/ Operatorzy na formularzu operatora, na drugiej zakładce [Parametry].  

W przypadku zmiany kategorii i jej opisu konieczne jest również zaznaczenie parametru Zmiana dokumentów wyeksportowanych, który dostępny jest w System/ Konfiguracja/ Program/ Użytkowe/ Operatorzy na formularzu operatora, na drugiej zakładce [Parametry]. Zaznaczenie tego parametru umożliwia również anulowanie dokumentu wyeksportowanego.

Czy ten artykuł był pomocny?