Aktualizacje po wydaniu wersji

image_print

Aktualizacja w dniu 29.01.2021 r. 

1. Faktura za usługi Biura Rachunkowego przeniesiona do bazy Klienta. Poprawiono wyliczanie kwoty VAT na fakturze za usługi księgowe przeniesionej automatycznie z firmy Biura Rachunkowego do bazy Klienta w przypadku, gdy na fakturze była więcej niż jedna pozycja i zmieniano kategorię.

2. Deklaracja PFRON – niepoprawna wersja pliku INF-D-P. Poprawiono strukturę pliku INF-D-P generowanego za miesiąc styczeń/luty/marzec 2021.

Aktualizacja w dniu 22.01.2021 r.

1. Deklaracje RUD.  Wprowadzono możliwość generowania deklaracji RUD – Zgłoszenie umowy o dzieło jako plik xml, który można wczytać do PUE oraz w postaci wydruku.

2. Wydruk ZUS IMIR. Poprawiono drukowanie informacji o zasiłkach na wydruku ZUS IMIR dla ubezpieczonego.

3. Eksport pliku JPK_V7. Poprawiono eksport pliku JPK_V7 w przypadku, gdy atrybuty JPK_V7 zostały dodane do dokumentów w module Handlowym.

4. Synchronizacja statusów zamówień z Comarch e-Sklep. Poprawiono wysyłkę danych dot. aktualizacji stanu zamówienia w przypadku jego edycji podczas trwającej synchronizacji.

Aktualizacja w dniu 07.01.2021 r.

1. Wydruki deklaracji PIT za rok 2020. Dodano nowe wzory wydruków dla deklaracji podatkowych PIT-4R (11), PIT-8AR (10), IFT-1/1R (16).

Czy ten artykuł był pomocny?