Jak wysłać dokument do Biura Rachunkowego?

Wysyłka dokumentów do Biura Rachunkowego, z którym jest nawiązana współpraca jest możliwa w następujący sposób:

1. Po zatwierdzeniu faktury sprzedaży oraz dokumentu kosztowego, dokument jest automatycznie wysyłany do Biura Rachunkowego

Dla faktur sprzedaży wysyłka następuje w momencie zatwierdzenia dokumentu za pomocą opcji Zatwierdź i wyślij. Dokumenty kosztowe (po zweryfikowaniu dokumentu z plikiem, dostępnym na zakładce „Załączniki”) można zatwierdzić za pomocą opcji Wyślij do Biura Rachunkowego. Dokumenty zatwierdzone nie podlegają modyfikacji.

2. Dodatkowa wymiana danych

W menu Moje Biuro RachunkoweDodatkowa wymiana danych, można wysyłać dokumenty z dowolnego okresu. Należy uzupełnić zakres dat i wysłać dokumenty za pomocą opcji Wyślij.

Jeżeli parametr Wyślij wszystkie dokumenty zostanie zaznaczony, dokumenty przekazane wcześniej do Biura Rachunkowego zostaną wysłane ponownie.

Jeżeli w podanym okresie występują dokumenty w buforze, podczas wysyłki pojawi się komunikat „W podanym okresie występują dokumenty w buforze. Czy chcesz zatwierdzić je przed wysłaniem danych?”. Po wybraniu opcji Zatwierdź, dokumenty w buforze zostaną zatwierdzone i wysłane do Biura Rachunkowego. Funkcja aktualnie jest dostępna tylko w aplikacjach mobilnych.

Czy ten artykuł był pomocny?