Czy dostępna jest wersja demo aplikacji Comarch HRM w chmurze Comarch?

image_print

Tak, Użytkownicy posiadający aktualną wersję Comarch ERP Optima i moduł płacowo-kadrowy mogą zamówić 30-dniową wersję testową.

W celu zamówienia usługi należy w bazie danych Comarch ERP Optima / XL HR / Altum HR wejść do Konfiguracji > Firma >  Płace > Comarch HRM i wybrać przycisk Uruchom aplikację w chmurze

Na kolejnej zakładce  – Model usługowy – należy podać:

  • Adres świadczenia usługi – domenę, w której dostępny będzie Comarch HRM. Może to być adres w domenie *.epracownik.pl lub we własnej domenie. W przypadku własnej domeny należy przesłać do Comarch odpowiednie certyfikaty.
  • Adres mailowy, na który zostanie wysłana informacja o uruchomieniu usługi oraz o danych dostępowych. Domyślnie podpowiada się tutaj adres mailowy uzupełniony w pieczątce firmy, Użytkownik ma możliwość wpisania innego adresu. Na podany adres wysyłane są również m.in. powiadomienia o aktualizacji i o nowych wersjach aplikacji.

W kolejnym kroku należy zapoznać się z Regulaminem i potwierdzić to poprzez zaznaczenie odpowiedniego parametru oraz wybrać przycisk ‘Wypróbuj przez 30 dni’,  który spowoduje wysłanie zamówienia do Comarch Data Center.

Czy ten artykuł był pomocny?