CRM

Nowości

1. Skrzynka pocztowa. Umożliwiono usuwanie skrzynki pocztowej skonfigurowanej w programie w której znajdują się wiadomości mailowe. Operator który na swojej karcie (System/Konfiguracja/Program/Użytkowe/Operatorzy) w zakładce Parametry cd ma zaznaczony parametr Prawo do trwałego usuwania e-mail, może usunąć skrzynkę mailową z konfiguracji programu (System/Konfiguracja/Program/CRM/Konta e-mail). Usunięcie skrzynki pocztowej z programu nie powoduje usunięcia wiadomości mailowych z serwera pocztowego.

W przypadku gdy wiadomości mailowe przechowywane są na dysku IBARD, podczas kasowania skrzynki pocztowej  wymagane jest połączenie z kontem na IBARD.

Zmiany

1. Skrzynka pocztowa IMAP . W konfiguracji konta mailowego skonfigurowanego w protokole IMAP zmieniono ustawienie dotyczące przechowywania w bazie treści pobranych wiadomości. Do wyboru jest opcja dni z polem do wpisania przez ile dni mają być przechowywane treści i załączniki wiadomości mailowych w skrzynce oraz opcja zawsze. Po upływie wskazanego terminu treści i załączniki starszych wiadomości są usuwane z bazy i pozostają same nagłówki.

Poprawiono

1. Terminarz operatora. Poprawiono wyświetlanie terminarza po kilkukrotnym otwarciu/zamknięciu okna przy powiększonej czcionce w programie.

2. SMS. Poprawiono kolejność wysyłki SMS kiedy treść wiadomości jest dłuższa niż 160 znaków.

Czy ten artykuł był pomocny?