Aktualizacje po wydaniu wersji

image_print

Zobacz jak automatycznie pobrać udostępnione aktualizacje. Automatyczne aktualizacje programu

Aktualizacja w dniu 18.09.2023

  1. Rejestry VAT. Poprawiono wyświetlanie atrybutu DATA_ZAPLATY na zapisach korekcyjnych utworzonych z VAT-ZD do faktur sprzedaży przeniesionych z modułu Handel.

Aktualizacja w dniu 12.09.2023

  1. Import faktur z Krajowego Systemu e-Faktur. Dostosowano import z KSeF dokumentów wystawionych zgodnie ze zmianami wprowadzonymi przez Ministerstwo Finansów od 1 września 2023 roku.
    Udostępniono podgląd graficznych takich dokumentów oraz możliwość przeniesienia ich do rejestrów VAT lub do handlu na listę faktur zakupu.

Aktualizacja w dniu 04.09.2023

  1. Eksport faktur do Krajowego Systemu e-Faktur. Dostosowano eksport dokumentów do obowiązującej od 1 września struktury logicznej FA(2).
  2. Import faktur z Krajowego Systemu e-Faktur. Umożliwiono import dokumentów wystawionych w strukturze logicznej FA(2) na listę faktur z KSeF. Obecnie nie ma możliwości podglądu graficznego takich faktur oraz przeniesienia ich do rejestru VAT oraz handlu.
    Możliwość podglądu dokumentów wystawionych w strukturze logicznej FA(2) oraz przeniesienia ich do rejestru VAT oraz handlu udostępniona zostanie w najbliższym czasie za pomocą automatycznej aktualizacji.

Czy ten artykuł był pomocny?